→ 500₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← --------------------ziraidepo-------------------- → 500₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← --------------------ziraidepo-------------------- → 500₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← --------------------ziraidepo-------------------- → 500₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← --------------------ziraidepo--------------------
HYUNDAİ TECHNO 700 TAKOMETRELİ DİJİTAL MOTORLU TESTERE


Hyundai Techno 700, motorlu testere ailesinin en yenilikçi modelidir.
Üzerinde entegre bir devir göstergesi bulunmaktadır.
Takometreli devir göstergesi sayesinde kullanıcılar motorun devrini sürekli takip ederek ideal devirde çalışmasını sağlar.
Rolanti veya tam hız arasındaki devir ihtiyaçtan düşük veya fazla olduğunda gerekli ayarlama yapılarak motorun en verimli şekilde çalışması sağlanır.
Motorun ömrünü uzatarak oluşabilecek bakım masraflarını düşürür.

TEKNİK ÖZELLİKLER:

Motor Gücü: 2,8hp
Silindir Hacmi: 50cc
Kılavuz Uzunluğu:46cm
Zincir: 3.25 - 36 Diş Zincir
Yakıt Depo Kapasitesi: 580ml
Yağ Depo Kapasitesi: 260ml
Ağırlık: 5,5kg
Dijital Takometreli Ekranresim
Merhaba,

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz hafta içi günlerde yoğunluk durumuna göre saat 16:00'a kadar, Cumartesi günleri ise saat 11:30'a kadar siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Pazar günü verecek olduğunuz siparişiniz, Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir. Mobil Taşıma bölgelerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir. 

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

ziraidepo.com olarak keyifli alışverişler, sağlıklı günler dileriz.
 
Yükleniyor...