→ 1000₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← → 1000₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← → 1000₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← → 1000₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ←

Gizlilik Sözleşmesi

Ziraidepo.com sitesini ziyaret eden her ziyaretçinin, siteyi her ziyaretinde Gizlilik Sözleşmesini okuyup, kabul ettiği ve hukuki olarak mesul olduğu anlamına gelir.

Ziraidepo.com aşağıda belirtilen genel ve özel maddeleri gerek gördüğü zaman değiştirme hakkını saklı tutar. 

1. TARAFLAR

 Site: Ziraidepo.com

Kullanıcı: Siteyi ziyaret eden, sitedeki ürünleri inceleyen, sitedeki anket ve forumları kendi isteğiyle dolduran, siteye üye olan, siteden alışveriş yapan kullanıcıları temsil etmektedir.

 2. KONU

 İş bu sözleşme, site ve kullanıcının güvenlik ve gizlilik ilkelerinin yasal yükümlülüklerini belirlemektedir.

 3. ÜYELİK

 3.1.  Site tüm kullanıcılara ücretsiz olarak açıktır. Aksi belirtilmedikçe kullanıcı sitede istediği gibi gezinip, tüm ürünlerin detaylarını ücretsiz olarak inceleyebilmektir.

 3.2. Site güveliği için tüm kullanıcılarının sitede yaptıklarının işlem geçmişi bilgilerini ve IP bilgilerini saklama hakkını gizli tutar.

 3.3. Site, siteyi kullanan tüm kullanıcıların kötü amaçlı kullanımlarından, yanlış ve eksik bilgi girişleri gibi nedenlerden dolayı siteye erişimlerini engelleme hakkını saklı tutar.

 4. GÜVENLİK

 4.1. Site kullanıcılarından sipariş, anket vb. formlarda Ad, Soyadı, Telefon, E-mail, Adres vb. kişisel bilgilerini talep etmektedir. Site bu kişisel bilgileri sadece lojistik işlemlerde, site ile kullanıcı arasındaki iletişimde, site haberlerinin duyurulmasında ve partner projelerinin tanıtımında kullandığını taahhüt eder.

 4.2. Site kullanıcılarının kişisel bilgilerini yasal mercilerden yazılı bir tebligat gelmediği ve sitenin mülkiyet hakkına zarar vermediği takdirde 3. Kişilerle paylaşmayacağını taahhüt eder.

 4.3. Site bulunan kişisel bilgiler sadece kişisel bilginin ait olduğu kullanıcı tarafından görülebilir ve değiştirilebilir olduğunu taahhüt eder.

 4.4. Site tarafından kullanıcıya ait özel verilen bilgilerinin korunması ve saklanması kullanıcıya aittir. Kullanıcı kendisine ait verilen özel bilgilerinden yaptığı tüm işlemleri kendisinin yaptığını taahhüt eder. Kullanıcının bu bilgilerinin başkası tarafından öğrenilmesi ve kullanılması durumda siteyi sorumlu tutamaz.

 4.5. Site, kullanıcılara ve kullanıcıların Web Sitesini kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Çerezler-Cookie) kullanarak elde edebilir. Bahsi geçen teknik iletişim dosyaları, ana bellekte saklanmak üzere, bir web sitesinin, kullanıcının tarayıcısına (browser) gönderdiği küçük metin dosyalarıdır. Teknik iletişim dosyası, bir web sitesi hakkında durum ve tercihleri saklayarak, internetin kullanımını kolaylaştırır. Teknik iletişim dosyası, bir web sitesini kaç kişinin kullandığı, bir kişinin web sitesini hangi amaçla, kaç kez ziyaret ettiği ve sitede ne kadar kaldığı hakkında istatistiksel bilgileri elde etmek amacıyla kullanılabilir. Ayrıca, kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış kullanıcı sayfalarından, dinamik olarak izinli pazarlama mesajı ve içerik üretilmesine yardımcı olur. Teknik iletişim dosyası, ana bellekten veya kullanıcıların e-mail adresinden veri veya başkaca herhangi bir kişisel bilgi almak için oluşturulmamıştır. Tarayıcıların pek çoğu, başta teknik iletişim dosyasını kabul eder biçimde tasarlanmıştır; ancak kullanıcılar, dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde, tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

 4.6. Sitede yer alan bilgi, belge, resim, video vb. materyallerin hakları saklıdır. Aksi belirtilmedikçe ticari ya da kişisel olarak kaynak gösterilmeden ve izin alınmadan yayınlanamaz. Sitede bulunan herhangi bir materyalin internet ortamında ya da mecmua da sitenin izni olmadan yayınlanması durumunda site yasal işlem haklarını saklı tutar.

4.7. Site içeriğinde kendinden başka sitelere link verme hakkını saklı tutar. Gizlilik sözleşmemizde yer alan taahhütlerimiz sadece sitemiz için geçerlidir. Link verilen diğer siteleri kapsamamaktadır.

 4.8. Site kullanıcılarının kredi kartı bilgilerini saklamadığını taahhüt eder. Kredi kart alışverişlerinde sadece kullanıcı ile bankanın haberleştirdiğini ve güvenlik standardı olan SSL sertifika ile 128 bit şifrelendiğini taahhüt eder.

 4.9. Kullanıcıların kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla site sistem ve internet altyapısını en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemleri almıştır. Ek olarak bilgi alınmak istenen konularda siteye danışmakta tereddüt etmeyiniz.

 5. YÜRÜRLÜLÜK TARİHİ

Site, işbu gizlilik sözleşmesinin hükümlerini dilediği zaman yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. Site?nin değişiklik yaptığı gizlilik sözleşmesi hükümleri yayınlandığı tarihte yürürlülük kazanır.

 6. YETKİLİ MAHKEME ve UYUŞMAZLIKLAR

 İş bu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde Ankara Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır.

Yükleniyor...