→ 1000₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← → 1000₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← → 1000₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← → 1000₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ←

Husqvarna DMS 240 Karot Seti

  • Husqvarna DMS 240 Karot Seti
  • Ürün Kodu: H965173603
  • Barkod: 8690000031696
  • Stok: 1
  • 58.990,00 TL
Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
HUSQVARNA DMS 240 KAROT SETİ
102MM DELME UÇLU

Elektronik aşırı yük koruması, aşırı ısınmanın önlenmesine yardımcı olur ve ürün ömrünü uzatır. Daha kolay taşıma için tekerleklerle birlikte sunulmuştur. İki hızlı araba dişli kutusu, uygulamaya bağlı olarak en iyi performans için marşa basma hızını seçmenize olanak sağlar. Entegre vakum tabanı, sabitleme veya kelepçeleme gereksinimi olmadan hızlı ve kolay kurulum anlamına gelir. Matkap ayağı eğilebilir ve güvenilir ve sabit açılı delme için arka desteğin katı bir kilitleme sistemi vardır. Taban plakası, vakum plakası olarak da kullanılabilir.
Fiyat'a 102 mm karot ucu dahildir.

UYGULAMALAR

Duvar,zemin,çatı ve tavanlar gibi ana arterlerde 250 mm’ye kadar delebilir.
Güçlendirilmiş beton,donatılı beton,aşındırıcı materyal içeren betonlar ile dahapek çok aplikasyonlarda rahatlıkla delme işlemi yapılabilir.
Açılı ve direkt delmek içindir.
Kullanım alanları,su tahliye kanalları,atık su kanalları,havalandırma vesu tesisat kanalları,gaz boru tesisat kanalları ya da trafik işaretleri yerleştirmekiçin açılan delikler olarak sayılabilir.

 

ÖZELLİKLER

Elektronik aşırı yüklenmelerinden kaynaklanan aşırı ısınmaları önler ve karotun ömrünü uzatır.
Çift hızlı sürüş özelliği size mevcut aplikasyona göre en iyi hızı seçme şansı verir.
Tekerlekleri sayesinde kolay nakliye yapılır.
Aplikasyona bağlı olarak 2 hızlı vites kutusu sayesinde uygun performansa göre hız ayarı yapılabilir.
Entegre edilmiş Vakum Tabanı, herhangi bir kelepçe ya da sabitleyici kullanmadan hızlı, kolay kurulum ve kullanım imkanı sağlar.
Sehpası yatırılabilirdir ve arka destek ayağı bükülmez kilit sistemine sahiptir; güvenli bir şekilde açılı delme yapılabilir.

 

HUSQVARNA DMS 240 TEKNİK ÖZELLİKLERİ

 
Güç: 2400W

Tek faz voltaj: 230 / 110 V

Tam yükleme şaft hızı, rpm: 185 / 455 rpm

Delme çapı: 102mm  (Max. 250mm'ye kadar)

Ağırlık: 23.3kg
Merhaba,

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz hafta içi günlerde yoğunluk durumuna göre saat 16:00'a kadar, Cumartesi günleri ise saat 11:30'a kadar siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Pazar günü verecek olduğunuz siparişiniz, Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir. Mobil Taşıma bölgelerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir. 

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

ziraidepo.com olarak keyifli alışverişler, sağlıklı günler dileriz.
 
Yükleniyor...