→ 1000₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← --------------------ziraidepo-------------------- → 1000₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← --------------------ziraidepo-------------------- → 1000₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← --------------------ziraidepo-------------------- → 1000₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← --------------------ziraidepo--------------------

Sunagri Brokoli Tohumu 105 Adet Tohum Sebze Tohumu Paket

Orjinal Paket

BROKOLİ
Tohumdan fide,fideden tarlaya veya seraya ekilir.Gösterişli,sert dokulu,orta büyüklükte ve koyu yeşil renktedir.Aranan sebze özelliğine sahiptir.Ülkemizde kışlık sebzeler arasında yer alan brokoli son yıllarda üretimi ve tüketimi hızla artan bir lahanagil sebzesi türüdür.

Ekim Özellikleri

Sıra Üzeri Mesafe (cm)    35-60 cm
Sıra Arası Mesafe (cm)    60-90 cm
Tahmini Çimlenme Günü    3-8 Gün
Ekim Derinliği (cm)    0,5-1 cm
Çimlenmede Toprak Isısı (°C)    15-20 °C
Olgunlaşma Süresi (Ay)    3-4 Ay
Ekim Zamanı    İlkbahar-Sonbahar
 
 
Merhaba,

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz hafta içi günlerde yoğunluk durumuna göre saat 16:00'a kadar, Cumartesi günleri ise saat 11:30'a kadar siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Pazar günü verecek olduğunuz siparişiniz, Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir. Mobil Taşıma bölgelerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir. 

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

ziraidepo.com olarak keyifli alışverişler, sağlıklı günler dileriz.
 
Yükleniyor...