→ 500₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← --------------------ziraidepo-------------------- → 500₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← --------------------ziraidepo-------------------- → 500₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← --------------------ziraidepo-------------------- → 500₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← --------------------ziraidepo--------------------

Shock Out SC12 Hamamböceği Karınca Sinek Sivri Kene İlacı 50ml

Ürün Durumu: Sıfır

Konsantre böcek ve tüm haşere zehri, karasinek, sivrisinek, pire, bit ve diğer gtüm zararlılara karşı uzun süreli ve kesin etkilidir. Benzerlerine göre 3 kat daha fazla alan ilaçlamakta ve etkisi 4 ay devam etmektedir.

Ev içinde ve dışında haşerelerin bulunduğu tüm alanlarda kullanılmakatdır. Hazır halde bulunan karışım haşerelerin gezindikleri ve saklandıkları yerlere yakın mesafeden püskürtülmektedir. Shock Out SC 12'yi hamamböceğinin bulunduğu ve çıkabilecekleri alanları, odaların karanlık köşelerine, dolapların arkalarına, duvarların çatlakları ve yarıklarına lavabo, ambar, buzdolabı gibi alanlara uygulanır.


Ürün Özellikleri

Tüm haşereler için konsatre SC insektisit.
Karasinek, sivrisinek, hamamböceği, karınca, bit, pire ve diğer tüm zararlılara karşı uzun süreli ve kesin etki
Benzerlerine göre 3 kat daha fazla alan ilaçlar ve etkisi 4 ay sürer

Uygulama Alanları

Shock Out SC 10 ev içinde ve dışında haşerelerin bulunduğu tüm alanlarda kullanılmaktadır.
 
resim
Merhaba,

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz hafta içi günlerde yoğunluk durumuna göre saat 16:00'a kadar, Cumartesi günleri ise saat 11:30'a kadar siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Pazar günü verecek olduğunuz siparişiniz, Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir. Mobil Taşıma bölgelerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir. 

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

ziraidepo.com olarak keyifli alışverişler, sağlıklı günler dileriz.
 
Yükleniyor...