→ 1000₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← --------------------ziraidepo-------------------- → 1000₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← --------------------ziraidepo-------------------- → 1000₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← --------------------ziraidepo-------------------- → 1000₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← --------------------ziraidepo--------------------

Klimaks Çiçek Şımartan Yapraklı Süs Bitkileri İçin Özel Besin 750ml

Ürün Durum: Sıfır, 750ml fıf fıs ambalaj

Klimaks Çiçek Şımartan Yapraklı Süs Bitkileri Için Özel Besin 750 ml

Kullanım Şekli : Saksı yada bahçe bitkisi , çim vs. bitkilerin sağlıklı, dengeli bir şekilde hızlı büyümesi için , sağlıklı olması için, daha dayanıklı olması için, ve kaliteli, renkli yaprak oluşumu için bu üründen çiçek yapraklarına pülverize ederek ( Püskürterek) uygulayınız.

Dikkat :
1) Uygulama Çiçek , Bitki, yaprakları az miktarda ıslanacak şekilde yapılmalıdır. Aşırı uygulama yapmayınız.
2) Uygulama aralığı en az 10-15 gündür. 10-15 gün aralıklarla kullanılmalıdır.
3) Sıcakta aşırı güneş ışığı altında uygulama yapmayınız. Serin saatlerde uygulama tavsiye edilir.
4) Çiçek ve Bitkiler besinsiz tam yetişmez. Sağlıksız olur. Bu ürün çiçeklerin, Bitkilerin besin ihtiyacını karşılamak için üretilmiştir. Zamanında ve doğru kullanım başarıyı artırır.

İçindekiler : Azor,Fosfor,Potasyum,Bakır,Demir,Bor,Çinko,Mangan,Magnezyum,Molibden,Kükürt içerir. 750 ML
 
resim
Merhaba,

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz hafta içi günlerde yoğunluk durumuna göre saat 16:00'a kadar, Cumartesi günleri ise saat 11:30'a kadar siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Pazar günü verecek olduğunuz siparişiniz, Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir. Mobil Taşıma bölgelerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir. 

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

ziraidepo.com olarak keyifli alışverişler, sağlıklı günler dileriz.
 
Yükleniyor...