→ 500₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← --------------------ziraidepo-------------------- → 500₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← --------------------ziraidepo-------------------- → 500₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← --------------------ziraidepo-------------------- → 500₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← --------------------ziraidepo--------------------

Ferrino Tutamaçlı Meyve Toplama Aparatı Teleskopik Saplı 3 Metre

Ürün Durumu: Sıfır

3 Metre Uzayabilen Teleskopik Saplı Tutamaçlı Meyve Toplama Aparatı


Ağaca çıkmadan teklikesiz şekilde meyve toplama imkanı!

Elma, Şeftali, Armut, Nar, Ayva, Portakal, Limon, Mandalina, Greyfurt, Nektarin, Avokado benzeri turunçgil ve meyveleri toplamada kolaylık sağlamaktadır.

3'lü meyve tutamağı meyveye zarar vermeyen kauçuk malzeme ile kaplıdır.

Kapalı uzunluğu 1.85 metredir ve 3 metreye kadar uzayabilir.

Tutma sapında bulunan mandalı sıktığınızda kauçuk kaplı tutamaçlar meyveyi sıkıca sarar ve dalından meyveyi almanıza yardımcı olur.

Hiçbir şeye gerek duymadan yerden ortalama 5 metre yükseklikteki meyveyi rahatça toplayabilirsiniz.

 
 
resim
Merhaba,

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz hafta içi günlerde yoğunluk durumuna göre saat 16:00'a kadar, Cumartesi günleri ise saat 11:30'a kadar siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Pazar günü verecek olduğunuz siparişiniz, Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir. Mobil Taşıma bölgelerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir. 

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

ziraidepo.com olarak keyifli alışverişler, sağlıklı günler dileriz.
 
Yükleniyor...