→ 500₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← --------------------ziraidepo-------------------- → 500₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← --------------------ziraidepo-------------------- → 500₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← --------------------ziraidepo-------------------- → 500₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← --------------------ziraidepo--------------------

Ferrino Akülü Çay Toplama 24V 9Ah Jel Akülü Çay Kesme Hasat Makinası


Sıfır Ürün
 


Enerji tasarrufu sağlayan, çevre dostu, yüksek verimli ve taşınabilir, motor tahrikli Ferrino Akülü Çay Toplama Makinası

Yıllar süren araştırma ve uygulama raporu, ürünümüzün en son tasarımla mükemmel olgunlaştığını kanıtlıyor. Çay toplama makinasının ergonomik zarif tasarımı, rahat ve hafif kullanım, enerji tasarrufu ile iyi bir yardımcınız olacaktır.

Bu enerji tasarruflu, çevre dostu ve portatif motorlu çay toplama makinesi çay tarlalarında toplanan çay için geçerlidir. Hafif kullanımı ve yüksek verimliliği ile emek yoğunluğunu azaltır.


Teknik Parametreler

FRN-4CD-30A
Brüt Ağırlık:1650gr
Gerilim(V):24
Güç(Kw):100
RPM(d/dk):1800
Bıçak Uzunluğu(cm):30
Akü: 2li blok 24V 9Ah  Bakım gerektirmeyen Jel akü 
Geçerli Toplama Genişliği:30cm
Çay Toplama Oranı:%95

Çay toplama makinası, 2li blok 1 adet Jel 12V 7AH Jel akü, Akü taşıma için çantalı sırt askısı

Adınıza faturalı, Garantili ürün!
 
resim
Merhaba,

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz hafta içi günlerde yoğunluk durumuna göre saat 16:00'a kadar, Cumartesi günleri ise saat 11:30'a kadar siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Pazar günü verecek olduğunuz siparişiniz, Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir. Mobil Taşıma bölgelerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir. 

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

ziraidepo.com olarak keyifli alışverişler, sağlıklı günler dileriz.
 
Yükleniyor...