→ 500₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← --------------------ziraidepo-------------------- → 500₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← --------------------ziraidepo-------------------- → 500₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← --------------------ziraidepo-------------------- → 500₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← --------------------ziraidepo--------------------
 

Efco MTH 510 Motorlu Testere 3.0hp 36 Diş

Ürün Durumu: Sıfır, 2 Yıl Garantili

EFCO MTH  510 MOTORLU TESTERE - AĞAÇ MOTORU 3HP 36 DİŞ

Güç :    3.0 hp - 2.2 kW
Silindir Hacmi :    50.9 cm³
Kılavuz Uzunluğu :    45 cm
Zincir Ölçüsü / Diş :    .325" / 36
Yağ Pompası Tipi :    Otomatik / Ayarlanabilir - Alüminyum
Yağ / Yakıt Depo Kapasitesi :    0,26 / 0,55 lt
Amortisör Sistemi :    Var
Motor Tipi :    Euro 2 Düşük Amisyonlu
Zincir Germe :    Yandan
Segman :    Çift
Ağırlık :    5.1 kg
 
 
resim
EFCO MTH 510 MOTORLU TESTERE - AĞAÇ MOTORU 3HP 36 DİŞ Güç : 3.0 hp - 2.2 kW Silindir Hacmi : 50.9 cm³ Kılavuz Uzunluğu : 45 cm Zincir Ölçüsü / Diş : .325" / 36 Yağ Pompası Tipi : Otomatik / Ayarlanabilir - Alüminyum Yağ / Yakıt Depo Kapasitesi : 0,26 / 0,55 lt Amortisör Sistemi : Var Motor Tipi : Euro 2 Düşük Amisyonlu Zincir Germe : Yandan Segman : Çift Ağırlık : 5.1 kg Hızlı ve temiz kesim performansı Çift segmanlı piston Krom nikel kaplamalı, dayanıklı silindir Otomatik ayarlanabilir alüminyum yağ pompası Sıcak soğuk hava uyum sistemi Vibrasyon önleyici amortisör sistemi Hafif ergonomik yapısı ile kolay kullanım Budama ve odun kesme gibi bahçe işleri için ideal EURO2 Düşük emisyonlu motor Otomatik ayarlanabilir Alüminyum yağ pompası, avanslı ateşlemeli dijital bobin, kolay çalıştırma sistemi, sıcak-soğuk hava uyum sistemi, özel çelik anti-vibrasyon amortisör sistemi ve yandan ayarlanabilir zincir germe özellikleri ile öne çıkan kendi sınıfının lideri ürün, dövme çelik krank – kafesli yataklamalı dövme biyel kol, Krom-Nikel alaşımlı dayanıklı silindir ve çift segmanlı eşsiz EURO2 motoru sayesinde her türlü ev, bahçe uygulamaları ve çok amaçlı amatör ve yarı profesyonel işler için ideal… 2T simgesi, 2 zamanlı motorları ifade eder. 2 zamanlı motorlarda, makinenin kullanım kılavuzunda belirtilmiş oranlarda yağ ve benzin karışımı hazırlanarak yakıt deposuna konur. 2 zamanlı yüksek devirli makineler için özel olarak üretilmiş, yüksek devire dayanıklı ve kaliteli 2 zamanlı yağ kullanılması gerekmektedir. Bu tip 2 zamanlı yağlar; makinenin performansını arttırır, kullanım ömrünü uzatır. Bu kriterlere sahip olmayan diğer makine yağları, direkt veya dolaylı olarak, makinenize garanti kapsamı dışında tutulan zararları verebilir. BurnRight simgesine sahip motorlar için kullanılır. Bu tip motorlar; %80 daha düşük emisyon, %40 daha düşük titreşim, optimum motor performansı, minimum ilk çalıştırma enerjisi ve daha uzun süreli bakım aralıkları gibi özelliklere sahiptir. EasyOn simgesi, kolay çalıştırma sistemine sahip makineler için kullanılır. EasyOn (kolay çalıştırma) sistemine sahip makineler, fazla güç harcamaksızın, birkaç ip çekişi ile kolayca çalışabilen makinelerdir. HomePlus simgesi, genellikle amatör ve hobi amaçlı kullanıma uygun makineler için kullanılır. Uzmanlık gerektirmeyen ve genellikle amatör kullanıcılar için bahçe bakımı ve küçük çaplı tarım uygulamaları için geliştirilmiş, kullanımı ve bakımı kolay makineler bu sınıfa girer. Bu tip makineler genelde küçük alanlarda çim biçme, çapalama işleri, budama ve odun kesme, yabancı ot temizliği, bahçe temizlik ve bakım uygulamaları gibi işlerde kullanılır. Yandan Zincir Germe simgesi, zincir germe sistemi yan tarafta bulunan motorlu testereler için kullanılır. Yandan zincir germe sistemi ile zincirin kılavuzdaki gerginliği motorlu testerenin sağ cephesinden, tornavida yardımı ile kolayca yapılabilmektedir.
Merhaba,

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz hafta içi günlerde yoğunluk durumuna göre saat 16:00'a kadar, Cumartesi günleri ise saat 11:30'a kadar siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Pazar günü verecek olduğunuz siparişiniz, Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir. Mobil Taşıma bölgelerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir. 

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

ziraidepo.com olarak keyifli alışverişler, sağlıklı günler dileriz.
 
Yükleniyor...