→ 1000₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← --------------------ziraidepo-------------------- → 1000₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← --------------------ziraidepo-------------------- → 1000₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← --------------------ziraidepo-------------------- → 1000₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← --------------------ziraidepo--------------------

Doktor Tarsa Kalsiyum Magnezyum Nitra t 13-0-0+6Mg0 25kg

Ürün Durumu: Ambalajında, 25kg

HYDROPONICA CALMAG CALCIUM MAGNESIUM NITRATE 25KG

Alkali topraklar için en ideal magnezyum kaynağı.
Potasyum ve amonyumun magnezyum alımını önleyici etkisine karşılık, nitra tın kolaylaştırıcı gücü ile magnezyum eksikliğini kısa sürede telafi eder.
Magnezyum bitkilerde klorofil sentezlenmesinde esas rol oynadığı gibi çeşitli fizyolojik olaylara da yardımcıdır. Magnezyum nitra t yapraktan kolayca emilir,EC değeri düşük olduğundan yüksek dozlar kullanabilir.
Kalsiyum nitra t ile karıştırılabilir.

Garanti Edilen İçerik

Nitra t Azotu(NO3-N): %13,0
Magnezyum Oksit (MgO): %6,0
Kalsiyum Oksit (CaO): %16,5

%100 suda tamamen çözünür.

 
 
 
Merhaba,

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz hafta içi günlerde yoğunluk durumuna göre saat 16:00'a kadar, Cumartesi günleri ise saat 11:30'a kadar siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Pazar günü verecek olduğunuz siparişiniz, Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir. Mobil Taşıma bölgelerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir. 

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

ziraidepo.com olarak keyifli alışverişler, sağlıklı günler dileriz.
 
Yükleniyor...