→ 100₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← --------------------ziraidepo-------------------- → 100₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← --------------------ziraidepo-------------------- → 100₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← --------------------ziraidepo-------------------- → 100₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← --------------------ziraidepo--------------------

Buzağı Dana Kuzu Oğlak Keçi Emzirme Biberonu 500ml

Ürün Durumu: Sıfır

Buzağı Dana Kuzu Oğlak Keçi Emzirme Biberonu 500 ml (Yarım litre)


Buzağı Dana Kuzu Oğlak Keçi için 500ml emzirme biberonu.

Buzağı Dana Kuzu Oğlak ve Keçinizi kolayca besleyebilirsiniz. Sağlığa zararsız malezeme ile üretilmiştir. Özel yapısı sayesinde toz tutmayı ve kirlenmeyi engellemektedir. U.V ışınlara karşı koruyucu etkisi vardır.

Sağlam ve kaliteli plastikten üreilmiştir. Uzun süreler rahatlıkla kullanılabilir.

1 adet 500ml buzağı biberonu fiyatıdır.
 
resim
Merhaba,

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz hafta içi günlerde yoğunluk durumuna göre saat 16:00'a kadar, Cumartesi günleri ise saat 11:30'a kadar siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Pazar günü verecek olduğunuz siparişiniz, Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir. Mobil Taşıma bölgelerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir. 

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

ziraidepo.com olarak keyifli alışverişler, sağlıklı günler dileriz.
 
Yükleniyor...