→ 500₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← --------------------ziraidepo-------------------- → 500₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← --------------------ziraidepo-------------------- → 500₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← --------------------ziraidepo-------------------- → 500₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← --------------------ziraidepo--------------------

Bitki Aşılama Aşı Makası Makinası Meyve Aşılama Budama

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Bitki Aşılama Aşı Makası Makinası Meyve Aşılama Budama

Ürün Durumu: Sıfır

Aşı makinesi Kalem aşısı yapmakta kullanılır. Kalemler alındıktan sonra makine U veya V şeklinde keser. Kesilen aşılar hemen diğer parça ile birleştirerek aşı bandı ile sarılarak aşı yapılan yerin hava almaması sağlanır. Kullanımı kolaydır. Aşı makinası yapmak istediğiniz aşı için bir hareketle erkekli dişili şekilde keser fidan aşınızı çok hızlı bir şekilde yapar size sadece bağlamak kalır. Makasın kesme kısmı yararsız dalları, yaprakları budama amaçlı kullanılmaktadır. Kuru ve eski sert ağaçlarda kullanmayınız.

Ürün İçeriği:
1 Adet Aşı Makası
1 Adet Aşı Tampon
2 Adet Yedek Bıçak
 
resim
Merhaba,

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz hafta içi günlerde yoğunluk durumuna göre saat 16:00'a kadar, Cumartesi günleri ise saat 11:30'a kadar siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Pazar günü verecek olduğunuz siparişiniz, Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir. Mobil Taşıma bölgelerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir. 

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

ziraidepo.com olarak keyifli alışverişler, sağlıklı günler dileriz.
 
Yükleniyor...