→ 500₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← --------------------ziraidepo-------------------- → 500₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← --------------------ziraidepo-------------------- → 500₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← --------------------ziraidepo-------------------- → 500₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! ← --------------------ziraidepo--------------------

Meyve Toplama Sepeti Aparatı 4mt Teleskopik Saplı 16cm

Ürün Durumu: Sıfır

Alüminyum Teleskopik Borulu Sepetli Meyve Toplama Aparatı

Teleskopik Sap Kapalı Uzunluk: 210cm
Teleskopik Sap Açık Uzunluk: 400cm
Teleskopik İçiçe Geçme Özelliği
210cm'den 400cm'e uzayabilen teleskopik sistemli

Meyve toplama sepeti aparatı 16cm genişlikte pamuk iplik torbalı


 
 
resim
-ELMA,ARMUT,AYVA,İNCİR,CEVİZ,KİRAZ,KAYISI VE DAHA BİRÇOK MEYVEYİ YORULMADAN AĞACA ÇIKMADAN ÇOK KOLAY TOPLAYACAKSINIZ. -İSTEDİĞİNİZ UZUNLUKTA SAP TAKARAK KULLANABİLİRSİNİZ. - Yıkanabilir pamuk torbada, entegre paslanmaz sert bıçakla bitki sapları kesildikten sonra meyveler kolayca toplanabilir. - Ağacın her yerine erişmek ve toplamayı kolaylaştırmak için tasarlanmış kaliteli bir üründür. -Meyve Toplayıcı tüm saplara uyabilir; ancak yaklaşık 5 metreye kadar yüksekliklerde çalışmak için Teleskopik Sapı önerir. - Meyve Toplayıcı sağlam malzemeden yapılmıştır ve son derece dayanıklıdır. -Torba pamuklu kumaştır ve uzun süre kullanmak için yıkanabilir.
Merhaba,

Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz hafta içi günlerde yoğunluk durumuna göre saat 16:00'a kadar, Cumartesi günleri ise saat 11:30'a kadar siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Pazar günü verecek olduğunuz siparişiniz, Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir. Mobil Taşıma bölgelerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir. 

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

ziraidepo.com olarak keyifli alışverişler, sağlıklı günler dileriz.
 
Yükleniyor...